ᐃᖅᑲᓇᐃᔭᖅᑎᑦ

ᐊᑎᖓ/name

ᐃᖅᑲᓇᐃᔮᖓ/title

ᐃᕐᖐᓐᓈᖅᑕᐅᑎᒃᑯᑦ/e-mail

ᐸᐸᑦᓯ ᑯᑉᓗ ᕼᐃᐅ

 Papatsie Kublu-Hill

ᑐᑭᒧᐊᕐᑎᑦᑎᔨᐅᑲᐃᓐᓇᖅᑐᖅ

Acting Executive Director

Pkublu-hill@gov.nu.ca

ᐅᓖᓇ ᑯᓗᓛ

Oleena Kolola

ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᖃᐅᔨᓴᕐᓂᕐᒧᑦ

Manager, Research & Evaluation

OKolola@gov.nu.ca 

ᓲᓗᒨᓂ ᐊᕙ

Solomon Awa

ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᐅᖃᐅᓰᑦ ᓴᖅᑭᔮᕆᐊᖅᑎᑕᐅᓂᖏᓐᓄᑦ

Manager, Language Marketing

sawa1@gov.nu.ca

ᓱᓴᓐ ᒐᓐ

Susan Gunn

ᐊᐅᓚᑦᑎᔨ ᑮᓇᐅᔭᓕᕆᓂᕐᒧᑦ

Manager, Finance

sgunn1@gov.nu.ca

 

ᔫᓇ ᕿᓚᕝᕙᖅ

Jonah Kilabuk

ᑕᐃᒎᓯᓕᕆᔨ

Terminologist

jkilabuk1@gov.nu.ca

 

Vacant

ᑕᐃᒎᓯᓕᕆᔨ

Terminologist

 

 

ᐹᒥᓚ ᒃᓇᒻ

Pamela Ngum

ᑮᓇᐅᔭᓕᕆᔨ

Finance Officer

Pngum1@gov.nu.ca

ᒫᑕ ᑯᓄᒃ

Martha Kunuk

ᑎᑎᖅᑭᕆᔨᒻᒪᕆᒃ

Documentation Specialist

mkunuk1@gov.nu.ca 

ᑳᑎ ᐊᐅᓚ

Cathy Aola

ᐅᖃᐅᓯᓕᕆᓂᕐᒥᒃ ᖃᐅᔨᓴᖅᑎ          

Language Assessor

 

caola@gov.nu.ca